O nas


Nasz zespół od wielu lat prowadzi księgarnię przy Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Dostarczamy fachową literaturę i pomoce naukowe dla nauczycieli, pedagogów, logopedów, terapeutów, wykładowców i studentów oraz rodziców dzieci niepełnosprawnych. Uczestniczymy w wydarzeniach i konferencjach dot. pedagogiki specjalnej w całej Polsce. Reprezentowane przez nas Wydawnictwo APS ma na swoim koncie wiele profesjonalnych pozycji cieszących się ogromną popularnością na rynku, jak „Całościowe badanie logopedyczne z materiałem obrazkowym”, którego autorem jest pani Danuta Emiluta-Rozya. W naszej stacjonarnej księgarni w Warszawie (Budynek APS, Gmach C, ul. Szczęśliwicka 40) znajdą Państwo nie tylko bogaty wybór książek i pomocy, ale także fachową poradę (Uwaga - ze względu na ograniczenia w dostępie do budynku uczelni z powodu pandemii, działanie księgarni stacjonarnej jest tymczasowo zawieszone).

Zapraszamy do korzystania z naszej specjalistycznej księgarni internetowej działającej przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie: www.KsiegarniaAPS.pl oraz księgarni przeznaczonej dla wszystkich nauczycieli, pedagogów i bibliotek szkolnych: www.KsiegarniaDlaNauczycieli.pl.

Mamy także bogate doświadczenie w obsłudze programu dotacji celowych. Co roku realizujemy zamówienia dla nauczycieli i szkół z całej Polski. Dzięki temu dobrze poznaliśmy zasady działania programu dotacji, a przede wszystkich potrzeby nauczycieli korzystających z tego programu. Pozwoliło nam to stworzyć unikalny serwis DotacjeCelowe.pl i system DotCel do kompleksowej obsługi dotacji.


Jak rozpocząć

Serwis DotacjeCelowe.pl umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.