Generator wniosku dyrektora szkoły o przyznanie dotacji celowej MEN


Automatyczne generowanie formularzy dla wszystkich rodzajów niepełnosprawności


Serwis DotacjeCelowe.pl oferuje bezpłatny Generator wniosku dyrektora szkoły o przyznanie dotacji celowej na podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe dostosowane do potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych uczniów niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Generator automatycznie tworzy pliki całkowicie zgodne z formatem wymaganym przez jednostki samorządu terytorialnego (JST) – przekazywane przez dyrektora szkoły do organu prowadzącego (zgodne z Załącznikiem nr 2* do rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe).

Funkcjonalność generatora jest dużo bardziej rozbudowana niż innych podobnych rozwiązań. Generator automatycznie tworzy formularze dla wszystkich rodzajów niepełnosprawności i wylicza środki według aktualnych wskaźników i kwot, gotowe do podpisania przez dyrektora szkoły i wysłania do JST. Umożliwia także proste przygotowanie aktualizacji informacji. Dodatkowo na podstawie danych można błyskawicznie stworzyć zamówienia dla poszczególnych oddziałów, a następnie dobrać optymalne podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe indywidualnie dla każdego ucznia.

Dostęp do generatora mają za darmo zarejestrowani użytkownicy, którzy mają konta koordynatora.
Utwórz konto w serwisie Logowanie

Zalety Generatora wniosku w serwisie DotacjeCelowe.pl:

* Załącznik nr 2 zawiera Informacje niezbędne dla ustalenia wysokości dotacji celowej na wyposażenie szkoły w podręczniki, materiały edukacyjne lub materiały ćwiczeniowe, dostosowane do potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych uczniów niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

Zobacz także: Aktualne kwoty dotacji podręcznikowej MEN


Jak rozpocząć

Serwis DotacjeCelowe.pl umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.