Szanowny Użytkowniku - cenimy Twoją prywatność, dlatego tylko w minimalnym zakresie wykorzystujemy cookies do obsługi statystyk i funkcji serwisu. Nie stosujemy żadnych ciasteczek śledzących ani reklamowych. Zgodnie z prawem masz także wszechstronną kontrolę nad przekazanymi danymi osobowymi, łącznie z możliwością ich modyfikacji lub usunięcia. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies i zasady opisane na stronie Polityka ochrony danych osobowych

Kontakt


Zapraszamy do kontaktu emailem na adres  kontakt@dotacjecelowe.pl lub telefonicznie +48 505 259 639. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub pomożemy w obsłudze serwisu.


Dla zarejestrowanych użytkowników systemu DotCel dostępni są konsultanci odpowiadający na szczegółowe pytania telefonicznie lub emailowo.


Jak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.