Zamawiarka PWN, Harmonii i innych wydawnictw edukacyjnych


Wielki wybór podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w jednym miejscu


Współpracujemy ze wszystkimi czołowymi wydawcami podręczników, materiałów ćwiczeniowych i kart pracy oraz producentami materiałów edukacyjnych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W naszej ofercie są wszystkie pozycje największych wydawnictw, jak Wydawnictwo Szkolne PWN (w tym popularna seria "Pewny start"), Harmonia, Arson, Nowa Era, MAC Edukacja, GWO, WiR, WSiP czy Epideixis, jak i liczne wartościowe pozycje od mniejszych wydawnictw i producentów.

Łącznie nasza oferta obejmuje ponad trzy tysiące pozycji najchętniej wybieranych przez nauczycieli. Dzięki bliskiej współpracy z wydawcami, na bieżąco dodajemy także wszystkie nowe tytuły. Jeśli jednak jakieś pozycji Państwo nie znajdą w naszej ofercie, zawsze możliwy jest kontakt z nami, by sprawdzić jej dostępność.

Warto wiedzieć: nasze doświadczenie z poprzednich lat wskazuje, że nakład najchętniej wybieranych pozycji dość szybko się wyczerpuje wraz z początkiem roku szkolnego. I choć wydawnictwa dodrukowują wówczas książki czy pomoce, to by uniknąć ewentualnych kłopotów z dostępnością preferowanych pozycji, warto zamawiać je jak najwcześniej (sprawdź terminy działania programu dotacji).


<< Poprzednia strona: Opis serwisu Następna strona: Optymalne wykorzystanie środków >>


Jak rozpocząć

Serwis DotacjeCelowe.pl umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.