Wykorzystujemy cookies do obsługi serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie

System DotCel - bogata oferta podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych

Wielki wybór pomocy od sprawdzonych wydawnictw i producentów materiałów edukacyjnych


Współpracujemy z wszystkimi czołowymi wydawcami podręczników, materiałów ćwiczeniowych i kart pracy oraz producentami materiałów edukacyjnych dla uczniów niepełnosprawnych. W naszej ofercie są wszystkie pozycje największych dostawców, jak PWN (w tym popularna seria "Pewny start"), Harmonia, Arson czy Epideixis, jak i liczne wartościowe pozycje od mniejszych wydawnictw i producentów.

Łącznie nasza oferta obejmuje ponad tysiąc pozycji najchętniej wybieranych przez nauczycieli. Dzięki bliskiej współpracy z wydawcami, na bieżąco dodajemy także wszystkie nowe tytuły. Jeśli jednak jakieś pozycji Państwo nie znajdą w naszej ofercie, zawsze możliwy jest kontakt z nami, by sprawdzić jej dostępność.

Warto wiedzieć: nasze doświadczenie z poprzednich lat wskazuje, że nakład najchętniej wybieranych pozycji dość szybko się wyczerpuje. I choć wydawnictwa dodrukowują wówczas książki czy pomoce, to by uniknąć ewentualnych kłopotów z dostępnością preferowanych pozycji, warto zamawiać je jak najwcześniej (sprawdź terminy działania programu dotacji).


<< Poprzednia strona: Opis systemu Następna strona: Optymalne wykorzystanie dotacji >>


Jak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. Możesz także zamówić bezpłatną prezentację oferty i systemu w Twojej szkole i zapisać się na newsletter dotyczący dotacji.