Szanowny Użytkowniku - cenimy Twoją prywatność, dlatego tylko w minimalnym zakresie wykorzystujemy cookies do obsługi statystyk i funkcji serwisu. Nie stosujemy żadnych ciasteczek śledzących ani reklamowych. Zgodnie z prawem masz także wszechstronną kontrolę nad przekazanymi danymi osobowymi, łącznie z możliwością ich modyfikacji lub usunięcia. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies i zasady opisane na stronie Polityka ochrony danych osobowych

System DotCel - wypróbuj bez ryzyka

Całkowicie bezpłatny przez cały okres użytkowania


Współpracujące z nami szkoły nie kryły na początku zaskoczenia - mimo bardzo rozbudowanej funkcjonalności, korzystanie z systemu DotCel jest całkowicie bezpłatne.

Nie ma żadnej opłaty startowej, abonamentu ani żadnych ukrytych kosztów!

Można zatem samemu bez żadnego ryzyka zapoznać się z możliwościami systemu DotCel. Wystarczy dokonać - oczywiście darmowej - Rejestracji.

Co ważne, przestrzegamy zasady ochrony danych osobowych - nie przekazujemy danych z rejestracji żadnym innym podmiotom i na życzenie użytkownika bezzwłocznie skasujemy jego konto.


<< Poprzednia strona: Optymalne wykorzystanie środków Następna strona: Łatwe rozliczanie dotacji >>


Jak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.