Automatyczne tworzenie Księgi Podręczników i broszur


Ewidencja zakupionych podręczników i materiałów edukacyjnych jednym kliknięciem


Wpisanie wszystkich zakupionych podręczników i materiałów edukacyjnych do Księgi Podręczników i broszur jest wyjątkowo żmudnym obowiązkiem. Tymczasem dzięki serwisowi DotacjeCelowe.pl księga inwentarzowa wypełniana jest automatycznie po naciśnięciu jednego przycisku! Zamiast wielu godzin całość zajmuje kilka sekund.

Księga uwzględnia zasady uproszczonej ewidencji przewidzianej dla podręczników w Rozporządzeniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 5 listopada 1999 r. w sprawie zasad ewidencji materiałów bibliotecznych

System przygotowuje także etykiety na podręczniki z kodem kreskowym, które można wydrukować na papierze z naklejkami, a ponadto pilnuje dat, do kiedy należy wykorzystywać poszczególne egzemplarze podręczników! Całość jest bezpłatna dla użytkowników serwisu DotacjeCelowe.pl.


<< Poprzednia strona: Fakturowanie oraz rozliczanie dotacji celowej i wyprawki (w tym Załącznik nr 7 wg wzoru MEiN)


Jak rozpocząć

Serwis DotacjeCelowe.pl umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.