System DotCel - optymalne wykorzystanie dotacji celowej i wyprawki szkolnej

Jak optymalnie wykorzystać dotację celową lub wyprawkę szkolną na podręcznki i materiały edukacyjne dla uczniów niepełnosprawnych


Pozyskanie środków z dotacji lub wyprawki to ważny krok, ale następnie trzeba włożyć sporo wysiłku, by dobrać materiały edukacyjne i ćwiczeniowe do poszczególnych kwot. Jak zatem optymalnie wykorzystać przyznane kwoty? Z pomocą przychodzi nasz system DotCel.

System DotCel nie tylko na bieżąco monitoruje wykorzystanie dotacji MEiN lub wyprawki szkolnej i podpowiada, ile pozostało środków dla poszczególnych uczniów, ale także pozwala wyszukać produkty mieszczące się w danym przedziale cen. Co więcej, dzięki naszej polityce rabatowej wychodzącej naprzeciw potrzebom nauczycieli można dobrać książki czy ćwiczenia, które normalnie nie mieściłyby się w limicie.

Szczegółowe przykłady i porady dotyczące optymalnego wykorzystania środków przyznanych w ramach dotacji MEiN lub wyprawki szkolnej dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników.


<< Poprzednia strona: Oferta ćwiczeń i podręczników Następna strona: Zero opłat: przetestuj bez żadnego ryzyka >>


Jak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.