Wykorzystujemy cookies do obsługi serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie

System DotCel - optymalne wykorzystanie dotacji celowej

Jak optymalnie wykorzystać dotację celową na podręcznki i materiały edukacyjne dla uczniów niepełnosprawnych


Pozyskanie środków z dotacji dla uczniów to ważny krok, ale następnie trzeba włożyć sporo wysiłku, by dobrać materiały edukacyjne i ćwiczeniowe do poszczególnych kwot. Jak zatem optymalnie wykorzystać przyznane kwoty dotacji? Z pomocą przychodzi nasz system DotCel.

System DotCel nie tylko na bieżąco monitoruje wykorzystanie dotacji i podpowiada, ile pozostało środków dla poszczególnych uczniów, ale także pozwala wyszukać produkty mieszczące się w danym przedziale cen. Co więcej, dzięki naszej polityce rabatowej wychodzącej naprzeciw potrzebom nauczycieli można dobrać książki czy ćwiczenia, które normalnie nie mieściłyby się w limicie.

Szczegółowe przykłady i porady dotyczące optymalnego wykorzystania środków przyznanych w ramach dotacji dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników.


<< Poprzednia strona: Oferta ćwiczeń i podręczników Następna strona: Łatwe rozliczanie dotacji >>


Jak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. Możesz także zamówić bezpłatną prezentację oferty i systemu w Twojej szkole i zapisać się na newsletter dotyczący dotacji.