Fakturowanie oraz rozliczanie dotacji celowej i wyprawki


Łatwe i szybkie rozliczanie dotacji lub wyprawki na podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla uczniów


Ostatni etap całej procedury związanej z obsługą dotacji zazwyczaj jest żmudny i czasochłonny. Dyrekcja szkoły lub nauczyciele muszą przygotować kompletne rozliczenie wydanych środków. Dobrze wiemy, ile jest z tym kłopotów. Zamiast tracić czas na papierkową robotę można skorzystać z naszego serwisu. Po zrealizowaniu zamówienia, serwisu pozwala od ręki wygenerować wszystkie potrzebne dokumenty, w tym opisane faktury.

Serwis ułatwia także sprawne rozliczanie wydatków w ramach programu Wyprawka szkolna - także wówczas, gdy zakup realizowany jest bezpośrednio na rodzica, opiekuna lub ucznia.

Rozliczenie dotacji MEiN i wyprawki szkolnej nigdy nie było równie łatwe i szybkie! Już dziś zarejestruj się i zacznij korzystać z serwisu do kompleksowej obsługi dotacji celowej dla uczniów SPE.


<< Poprzednia strona: Zero opłat: przetestuj bez żadnego ryzyka


Jak rozpocząć

Serwis DotacjeCelowe.pl umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEiN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.