Serwis DotacjeCelowe.pl do obsługi dotacji celowej MEiN i Wyprawki szkolnej


Opis serwisu


Serwis DotacjeCelowe.pl to nowatorska platforma do kompleksowej obsługi dotacji celowej MEiN na zakup podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE). Ponadto serwis obsługuje zakupy w ramach rządowego programu Wyprawka szkolna.

Serwis powstał we współpracy z dyrektorami, nauczycielami, pedagogami i bibliotekarzami ze szkół w całej Polsce. Dzięki zrozumieniu potrzeb nauczycieli, pracowników administracyjnych i dyrekcji szkół w tym zakresie, przygotowaliśmy rozwiązania, które z jednej strony pozwolą oszczędzić czas i wyeliminować żmudne przygotowanie dokumentów, z drugiej zaś – umożliwią optymalne wykorzystanie dostępnych środków. Jesteśmy też w kontakcie z Ministerstwem Edukacji i Nauki, by serwis w pełni odzwierciedlał aktualnie obowiązujące procedury.

System wspiera nauczyciela na każdym etapie – od zdefiniowania klasy lub klas i alokacji środków na poszczególnych uczniów, przez wybór najlepszych pomocy z szerokiej oferty czołowych wydawnictw i producentów oraz przez optymalne wykorzystanie całych dostępnych funduszy, po sprawne rozliczenie dotacji lub wyprawki. Z kolei dla dyrekcji szkół i SOSW oferujemy bardzo ceniony Generator wniosków o dotację.

Przekonaj się jak prosto i szybko można skorzystać z dotacji celowej MEiN i wyprawki szkolnej. Dostęp do wszystkich funkcji jest bezpłatny – wystarczy Zarejestrować się.

Na bieżąco wsłuchujemy się w sugestie nauczycieli i innych osób uprawnionych do korzystania z programu dotacji MEiN i wyprawek, by nasze rozwiązania były idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Jeśli chcą się Państwo podzielić swoimi uwagami lub mają pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.


<< Poprzednia strona: Strona główna Następna strona: Oferta ćwiczeń i podręczników >>


Jak rozpocząć

Serwis DotacjeCelowe.pl umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.