System DotCel do obsługi dotacji celowej MEiN i Wyprawki szkolnej

Opis systemu


System DotCel to nowatorska platforma do kompleksowej obsługi dotacji celowych MEiN na zakup podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE). Ponadto system obsługuje zakupy w ramach rządowego programu Wyprawka szkolna.

System powstał na bazie doświadczenia z obsługi obu programów dla szkół w całej Polsce. Dzięki zrozumieniu potrzeb nauczycieli, pracowników administracyjnych i dyrekcji szkół w tym zakresie, przygotowaliśmy rozwiązania, które z jednej strony pozwolą oszczędzić czas i wyeliminować żmudne przygotowanie dokumentów, z drugiej zaś – umożliwią optymalne wykorzystanie dostępnych środków. Jesteśmy też w kontakcie z Ministerstwem Edukacji i Nauki, by system DotCel w pełni odzwierciedlał aktualnie obowiązujące procedury.

System wspiera nauczyciela na każdym etapie – od zdefiniowania klasy lub klas i alokacji środków na poszczególnych uczniów, przez wybór najlepszych pomocy z szerokiej oferty czołowych wydawnictw i producentów oraz przez optymalne wykorzystanie całych dostępnych funduszy, po sprawne rozliczenie dotacji lub wyprawki. Z kolei dla dyrekcji szkół i SOSW oferujemy bardzo ceniony Generator wniosków o dotację.

Przekonaj się jak prosto i szybko można skorzystać z dotacji celowych MEiN i wyprawek szkolnych. Dostęp do wszystkich funkcji systemu DotCel jest bezpłatny – wystarczy Zarejestrować się.

Na bieżąco wsłuchujemy się w sugestie nauczycieli i innych osób uprawnionych do korzystania z programu dotacji MEiN i wyprawek, by nasze rozwiązania były idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Jeśli chcą się Państwo podzielić swoimi uwagami lub mają pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.


<< Poprzednia strona: Strona główna Następna strona: Oferta ćwiczeń i podręczników >>


Jak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.