Wykorzystujemy cookies do obsługi serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie

System DotCel do obsługi dotacji celowej MEN

Opis systemu


System DotCel to nowatorska platforma do kompleksowej obsługi dotacji celowych na zakup materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów niepełnosprawnych.

System powstał na bazie doświadczenia z obsługi programu dla szkół w całej Polsce. Dzięki zrozumieniu potrzeb nauczycieli w tym zakresie, przygotowaliśmy rozwiązania, które z jednej strony pozwolą oszczędzić czas i wyeliminować żmudne przygotowanie dokumentów, z drugiej zaś – umożliwią optymalne wykorzystanie dostępnych środków. Jesteśmy też w kontakcie z przedstawicielami Ministerstwa Edukacji Narodowej, by system w pełni odzwierciedlał aktualnie obowiązujące procedury.

System wspiera nauczyciela na każdym etapie – od zdefiniowania klasy lub klas i alokacji środków na poszczególnych uczniów, przez wybór najlepszych pomocy z szerokiej oferty czołowych wydawnictw i producentów oraz przez optymalne wykorzystanie całych dostępnych funduszy, po sprawne rozliczenie dotacji.

Przekonaj się jak prosto i szybko można skorzystać z dotacji celowych. Dostęp do wszystkich funkcji systemu DotCel jest bezpłatny – wystarczy Zarejestrować się.

Na bieżąco wsłuchujemy się w sugestie nauczycieli i innych osób uprawnionych do korzystania z programu dotacji, by nasze rozwiązania były idealnie dopasowane do potrzeb. Jeśli chcesz się podzielić swoimi uwagami, skontaktuj się z nami.


<< Poprzednia strona: Strona główna Następna strona: Oferta ćwiczeń i podręczników >>


Jak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. Możesz także zamówić bezpłatną prezentację oferty i systemu w Twojej szkole i zapisać się na newsletter dotyczący dotacji.