Szanowny Użytkowniku - cenimy Twoją prywatność, dlatego tylko w minimalnym zakresie wykorzystujemy cookies do obsługi statystyk i funkcji serwisu. Nie stosujemy żadnych ciasteczek śledzących ani reklamowych. Zgodnie z prawem masz także wszechstronną kontrolę nad przekazanymi danymi osobowymi, łącznie z możliwością ich modyfikacji lub usunięcia. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies i zasady opisane na stronie Polityka ochrony danych osobowych

ZAMÓW BEZPŁATNE SZKOLENIE W TWOJEJ SZKOLE

Poznaj możliwości systemu DotCel dzięki szkoleniu bezpośrednio w Twojej szkole. Szkolenie szczególnie przeznaczone dla wyznaczonych przez szkołę osób koordynujących zakup podręczników i pomocy w ramach przyznanych dotacji.

Szkolenie jest bezpłatne i nie zobowiązuje do żadnych zakupów ani korzystania z systemu. Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie.

(Zobacz swoje prawa)

* pola obowiązkoweJak rozpocząć

System DotCel umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych MEN i wyprawki szkolnej. Jeśli masz już konto, zaloguj się. W przeciwnym wypadku zacznij od rejestracji. W wypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z obsługą serwisu.